0

راهنمای فارسی نیکون دی7200، که توسط مهندس امیر رئیسی با دقت فراوان ترجمه و توسعه داده شده، تنها منبع جامع و کاربردی برای فارسی زبانان است تا با تمام جزئیات و قابلیت‌های این مدل دوربین آشنا شوند. این راهنما شامل نکات فنی دقیق، راهنمای استفاده از تنظیمات مختلف و نحوه بهره‌برداری بهینه از دوربین برای عکاسی در شرایط متفاوت است. همچنین، توصیه‌های کاربردی برای عکاسان در هر سطح مهارت را ارائه می‌دهد، از مبتدی گرفته تا حرفه‌ای، و راهکارهای خلاقانه‌ای برای استفاده از دوربین در پروژه‌های عکاسی مختلف را ارائـــــه می دهــــد .

دفترچه راهنمای فارسی دوربین نیکون دی7200 به زبان فارسی اولین و تنها دفترچه راهنمای nikon d7200 به زبان فارسی

آموزش فارسی دوربین Nikon D7200 به شما این امکان را می‌دهد که با ویژگی‌ها و تنظیمات پیشرفته‌ای که این دوربین حرفه‌ای دارد، آشنا شوید. این دوربین با سنسور DX-format CMOS 24.2 مگاپیکسلی خود، قابلیت‌های بالایی در ثبت تصاویر با کیفیت بالا دارد. همچنین، سیستم فوکوس خودکار 51 نقطه‌ای آن اطمینان می‌دهد که تصاویر شما همواره واضح و دقیق باشند. در این آموزش، شما با نحوه استفاده از حالت‌های مختلف عکاسی، تنظیمات نوردهی، فیلمبرداری و سایر ویژگی‌های کلیدی این دوربین آشنا خواهید شد. به علاوه، نکات تخصصی در مورد نحوه بهره‌برداری بهینه از D7200 برای عکاسی در شرایط مختلف نور و محیط، به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بهترین عکس‌ها را بگیرید.

 تهیه این دوره آموزشی، فقط از فروشگاه اینترنتی ormoon.ir امکانپذیر می باشد، ارمون هیچ گونه مسئولیتی در قبال تهیه این کتاب یا دوره آموزشی از روش‌های غیر قانونی و جایی جز منبع مذکور ندار د.

معرفی دوربین نیکون D7200 – قسمت سوم

برای تسریع در یادگیری ، استفاده درست و مراقبت صحیح از دوربین و تجهیزات خود، اولین قدم آشنایی با دوربین نیکون خود و کلیدهای آن است. نیکون روی جلد و در اولین جملات هر یک از این کتابچه های راهنمای کاربر، سفارش میکند که:
این راهنما یا نسخه قابل استفاده روی گوشی هوشمند یا لبتاب را همیشه همراه دوربین حمل کنید و در جایی نگهداری کنید که هرکسی از دوبین استفاده می‌کند به آن دسترسی داشته باشد.

لطفاً لحظاتی از وقت خود را صرف آشنایی با کنترل‌ها و نمایشگرهای دوربین خود کنید. این بخش از دفترچه راهنمای فارسی نیکون d7200 برای شما بسیار مفید خواهد بود، زیرا می‌توانید از آن به عنوان راهنما و فهرست هوشمند استفاده کنید و در طول مطالعه کتابچه راهنما و در مواقع مورد نیاز به این بخش مراجعه کنید. در این بخش، شما کلیدها ، نمادها و  نمایشگرهای مختلفی را که در دوربین وجود دارند، بررسی می‌کنید.
با تکمیل شدن این دفترچه راهنمای کاربر، و اتمام پروژه نرم افزاری با نام تسلط بر نیکون، شما با انتخاب مدل دوربین، و با کلیک روی هر نماد یا شماره صفحه و شکل یا کلمات اختصاری مرتبط به دوربینها و عکاسی، به صفحه یا صفحات مربوطه ارجاع داده میشوید. و علاوه بر توضیحات راهنمای کاربر و شرکت سازنده، به توضیحات اضافی و منابع آفلاین و آنلاین مختلفی دسترسی خواهید یافت.

بدنه دوربین ( 2 )

معرفی کلید ها و نمایشگرهای دوربين قسمت 3

معرفی دوربین nikon D7200

1- الف – لامپ کمکیAF (فوکوس خودکار )

صفحه 34      صفحه  277

1- ب – لامپ تایمر خودکار
صفحه 69

1- ج – لامپ کاهش قرمزی چشم
 صفحه  147  صفحه 145


2-دکمه فرمان فرعی
صفحه 285 


3-دکمه Pv
صفحه 55            صفحه 167          صفحه  285            صفحه  288


4- دکمه Fn 
صفحه 76           صفحه  284          صفحه  288


5- N-نشانه (آنتن NFC )
صفحه  254


6- درپوش باتری
صفحه  22        صفحه 28


7- قفل آزادسازی درپوش باتری
صفحه 22           صفحه 28


8- درپوش محل اتصال باتری گریپ اختیاری 15D-MB. قفل پوشش محفظه باتری
  صفحه 319


9- درپوش کانکتور برق


10- اتصالات cpu برای ارتباط لنز به دوربین 


11- پایه لنز
صفحه 23          صفحه 98


12-رابط کوپلینگ AF


13- سوکت سه پایه


14- درپوش بدنه استفاده در نبود لنز
صفحه 23       صفحه 319      صفحه ii

دانلود دفترچه راهنمای فارسی دوربین nikon d7200

فایل pdf دفترچه راهنمای فارسی نیکون d7200 را میتوانید از لینک زیر دریافت کنید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید، این راهنما اولین نسخه است و قطعا ایراداتی دارد. بزودی و با همکاری شما عزیزان هنرمند، شاهد اصلاح این ایرادات و تغییرات گسترده این راهنما در قالب نرم افزاری جامع برای تمامی مدلها خواهیم بود.

دفترچه راهنمای فارسی
معرفی دوربین نیکون D7200
صفحه اول دفترچه راهنما
دفترچه راهنمای فارسی
معرفی دوربین نیکون D7200
صفحه دوم دفترچه راهنما
دفترچه راهنمای فارسی
معرفی دوربین نیکون D7200
صفحه سوم دفترچه راهنما
دفترچه راهنمای فارسی
معرفی دوربین نیکون D7200
صفحه 4 دفترچه راهنما
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی