ما که هستیم

 وب‌سایت ما: https://ormoon.ir.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم آدرس ها IP و اطلاعات ثبت شده کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، می‌توانید برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم‌گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید زمانی که نظر دیگری را ارسال می‌کنید، دوباره جزئیات خود را پر کنید. این کوکی‌ها به مدت یک سال دوام خواهند داشت.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر ” مرا به خاطر بسپار ” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

متن پیشنهادی: مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اگر شما یک تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دادید، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم دوباره وجود خواهد داشت.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

متن پیشنهادی: اگر یک نظر را ارسال کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم نظرات بعدی را بطور خودکار بجای اینکه در صف بازدید قرار دهیم، تشخیص داده و تایید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

 اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری ارسال کرده‌اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل خروجی از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هرگونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده‌اید را بدهید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هرگونه اطلاعات شخصی که در مورد شما داریم را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌هایتان کجا فرستاده شد

 دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

 

حریم خصوصی

ما به مشتریان خود و کاربران عزیزی که به ما اعتماد کرده در سایت آرمون ثبت نام کرده و از خدمات ارمون استفاده میکنند تشکر میکنیم و به آنها احترام می گذاریم .

وقتی کاربر یا مشتری یا هر کسی به ما اعتماد میکند ما وظیفه خود میدانیم که مسئول محافظت از اطلاعات آنان هستیم تیم و مدیریت ارمون در این جا متعهد میشویم که از حریم خصوصی کاربران خود دفاع کرده و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده کاربران از سایت را توسعه دهد زیرا که با استفاده از سایت رضایت خود را از این سیاست نشان میدهید

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ارمون مانند آرم آیکون دکمه تصویر، لوگو ، متن ، ویدئو و

موارد قابل دانلود و کپی کلیه دادهها و محتوای تولید شده توسط ارمون ، بخشی از اموال و دارایی ارمون محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس فقط در انحصار ارمون است و هرگونه استفاده بدون اجازه کتبی از ارمون حق پیگرد قانونی را برای ارمون محفوظ می.کند با نهایت احترامی که برای کاربران خود قائل هستیم، صراحتا اعلام میکنیم که تحت هیچ شرایطی مجاز به بهره برداری و استفاده از اطلاعاتی چون لیست محصولات دانلودها مشخصات فنی مشخصات ،قیمت و هرگونه مشتقات وب سایت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب دانلود یا کپی کردن اطلاعات ، هر گونه استفاده از داده کاوی رباط یا روشهای مشابه مانند جمع آوری دادهها و ابزارهای استخراج نیستند تمامی این حقوق متعلق به ارمون میباشد.

سایت اینترنتی www.ormoon.ir / تنها مرجع رسمی مورد تایید ماست برای ارتباط با شما جز همین سایت هیچ گونه سایت یا شعبه دیگری نداریم هیچگونه ایمیل یا جیمیلی نداریم شمارههای ذکر شده در پایان همین صفحه روشهای ارتباطی بین ما و شماست شماره یا جیمیل و یاهو دیگری نداریم، ایمیلهای ما با   ختم میشوند اگر ایمیل یا شماره ای یا هر روش ارتباطی جدیدی به لیست اضافه گردید، حتما به مشتریان و کاربران خود اطلاع داده و در کنار این شمارهها ثبت میکنیم جهت ارتباط فقط با شماره های ذکر شده تماس بگیرید و چنانچه تماسی جز از شمارههای مذکور با شما برقرار شد آرمون نبوده و خواهشمند است

سریعا با همراه مدیریت ۰۹۱۳۳۳۸۵۳۴۵۴ رئیسی و یا با ایمیل info@ormoon.ir تماس بگیرید.

نشانی وبسایت ما :

/www.ormoon.ir

ایمیل : ایمیلهای ارمون

/info@ormoon.ir

/shop@ormoon.ir

/book@ormoon.ir

/tv@ormoon.ir

support@ormoon.ir

/academy@ormoon.ir

/digitskalastore@ormoon.ir

تلفن:

۰۳۹۳۴۴۵۴۴۴۴

 

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)