1

راهنمای فارسی نیکون دی7200، که توسط مهندس امیر رئیسی با دقت فراوان ترجمه و توسعه داده شده، تنها منبع جامع و کاربردی برای فارسی زبانان است تا با تمام جزئیات و قابلیت‌های این مدل دوربین آشنا شوند. این راهنما شامل نکات فنی دقیق، راهنمای استفاده از تنظیمات مختلف و نحوه بهره‌برداری بهینه از دوربین برای عکاسی در شرایط متفاوت است. همچنین، توصیه‌های کاربردی برای عکاسان در هر سطح مهارت را ارائه می‌دهد، از مبتدی گرفته تا حرفه‌ای، و راهکارهای خلاقانه‌ای برای استفاده از دوربین در پروژه‌های عکاسی مختلف را ارائـــــه می دهــــد .

دفترچه راهنمای فارسی دوربین نیکون دی7200 به زبان فارسی اولین و تنها دفترچه راهنمای nikon d7200 به زبان فارسی

آموزش فارسی دوربین Nikon D7200 به شما این امکان را می‌دهد که با ویژگی‌ها و تنظیمات پیشرفته‌ای که این دوربین حرفه‌ای دارد، آشنا شوید. این دوربین با سنسور DX-format CMOS 24.2 مگاپیکسلی خود، قابلیت‌های بالایی در ثبت تصاویر با کیفیت بالا دارد. همچنین، سیستم فوکوس خودکار 51 نقطه‌ای آن اطمینان می‌دهد که تصاویر شما همواره واضح و دقیق باشند. در این آموزش، شما با نحوه استفاده از حالت‌های مختلف عکاسی، تنظیمات نوردهی، فیلمبرداری و سایر ویژگی‌های کلیدی این دوربین آشنا خواهید شد. به علاوه، نکات تخصصی در مورد نحوه بهره‌برداری بهینه از D7200 برای عکاسی در شرایط مختلف نور و محیط، به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بهترین عکس‌ها را بگیرید.

 تهیه این دوره آموزشی، فقط از فروشگاه اینترنتی ormoon.ir امکانپذیر می باشد، ارمون هیچ گونه مسئولیتی در قبال تهیه این کتاب یا دوره آموزشی از روش‌های غیر قانونی و جایی جز منبع مذکور ندار د.

معرفی دوربین نیکون D7200 – قسمت اول

برای تسریع در یادگیری ، استفاده درست و مراقبت صحیح از دوربین و تجهیزات خود، اولین قدم آشنایی با دوربین نیکون خود و کلیدهای آن است. نیکون روی جلد و در اولین جملات هر یک از این کتابچه های راهنمای کاربر، سفارش میکند که:
این راهنما یا نسخه قابل استفاده روی گوشی هوشمند یا لبتاب را همیشه همراه دوربین حمل کنید و در جایی نگهداری کنید که هرکسی از دوبین استفاده می‌کند به آن دسترسی داشته باشد.

لطفاً لحظاتی از وقت خود را صرف آشنایی با کنترل‌ها و نمایشگرهای دوربین خود کنید. این بخش از دفترچه راهنمای فارسی نیکون d7200 برای شما بسیار مفید خواهد بود، زیرا می‌توانید از آن به عنوان راهنما و فهرست هوشمند استفاده کنید و در طول مطالعه کتابچه راهنما و در مواقع مورد نیاز به این بخش مراجعه کنید. در این بخش، شما کلیدها ، نمادها و نمایشگرهای مختلفی را که در دوربین وجود دارند، بررسی می‌کنید.
با تکمیل شدن این دفترچه راهنمای کاربر، و اتمام پروژه نرم افزاری با نام تسلط بر نیکون، شما با انتخاب مدل دوربین، و با کلیک روی هر نماد یا شماره صفحه و شکل یا کلمات اختصاری مرتبط به دوربینها و عکاسی، به صفحه یا صفحات مربوطه ارجاع داده میشوید. و علاوه بر توضیحات راهنمای کاربر و شرکت سازنده، به توضیحات اضافی و منابع آفلاین و آنلاین مختلفی دسترسی خواهید یافت.

بدنه دوربین ( 1 )

معرفي دوربین نیکون دی7200

راهنما و صفحات مربوط به نمایشگرها و کلیدهای دوربین nikon D7200

1- میکروفون استریو
صفحه 163          صفحه192            صفحه 273

2- کلید انتخاب نوع عکاسی
صفحه 8          صفحه 66

3- کلید انتخاب حالت عکسبرداری
صفحه 6

4- ضامن قفل کلید انتخاب حالت عکسبرداری
صفحه 6

5- چشمی برای بند دوربین
صفحه 20

6- ضامن قفل کلید انتخاب نوع عکاسی
صفحه 8       
صفحه 66

7- کفشک لوازم جانبی (برای فلاش اکسترنال اختیاری)
صفحه 311          صفحه  319

8- دکمه 

صفحه106              صفحه 289

9- دکمه ضبط فیلم 
صفحه 163

10- کلید خاموش / روشن
صفحه 5                  صفحه24

11- دکمه شاتر
صفحه 34            صفحه 35

12- کلید ( )
صفحه  109              صفحه 194

13- شاخص صفحه کانونی (  )
صفحه  98

14- صفحه کنترل 
صفحه 9

دانلود دفترچه راهنمای فارسی دوربین نیکون دی7200

دفترچه راهنمای فارسی
معرفی دوربین نیکون D7200
صفحه اول دفترچه راهنما
دفترچه راهنمای فارسی
معرفی دوربین نیکون D7200
صفحه دوم دفترچه راهنما
دفترچه راهنمای فارسی
معرفی دوربین نیکون D7200
صفحه سوم دفترچه راهنما
دفترچه راهنمای فارسی
معرفی دوربین نیکون D7200
صفحه 4 دفترچه راهنما
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

فایل pdf دفترچه راهنمای فارسی نیکون d7200 را میتوانید از لینک زیر دریافت کنید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید، این راهنما اولین نسخه است و قطعا ایرادات زیادی دارد، که با همکاری شما عزیزان هنرمند، هرگونه ایرادی را برطرف خواهیم کرد، و بزودی شاهد تغییرات گسترده این راهنما، در قالب نرم افزار و منبعی جامع برای تمامی مدلها خواهیم بود.